• DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

     • W miesiącu styczniu przypadają dwa bardzo ważne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka. 21 stycznia wypada kalendarzowy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. Zazwyczaj ulubieńcy wszystkich wnuków świętują razem w jednym dniu -21 stycznia, bo wtedy są gośćmi honorowymi w przedszkolach i szkołach swoich wnucząt. Najmłodsi przygotowują z tej okazji akademie z wierszami, piosenkami i drobnymi podarunkami połączonymi z poczęstunkiem. Ze względu na pandemię koronawirusa wszystkie uroczystości zostały odwołane ale nasze przedszkolaki nie zapomniały o swoich Dziadkach i przygotowały dla nich śliczne laurki z życzeniami. Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców w Skroniowie składają wszystkim Dziadkom naszych uczniów najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności i pociechy z wnucząt.

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska.

     • ZIMA NA WESOŁO - GRUPY PRZEDSZKOLNE: ŻABKI I PSZCZÓŁKI.

     • Grupy przedszkolne I i II - Żabki i Pszczółki udowodniły, że nie boją się zimy. Wszystkie dzieci szybciutko ubrały ciepłe buty, kurtki, czapki, szaliki, rękawiczki i z ochotą wybiegły na dwór. Krajobraz był przepiękny. Po kilku minutach rozpoczęła się walka na śnieżki. Było mnóstwo zabawy i radości, a na buziach najmłodszych gościł szeroki uśmiech.

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska.

     • "ŚWIĄTECZNA AKCJA SKARPETKOWA".

     • Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie wzięli udział w „Świątecznej Akcji Skarpetkowej”, której koordynatorami były panie: Halina Sutowicz i Katarzyna Nowakowska. Do 22 grudnia do naszej szkoły i Kościoła Św. Maksymiliana Marii Kolbego uczniowie lub ich rodzice, opiekunowie, dziadkowie przynosili czapki, szaliki i skarpety dla podopiecznych Domu Dziecka w Nagłowicach. Wszystkim ofiarodawcom składamy najserdeczniejsze podziękowania za ogromne wsparcie dla potrzebujących w tak trudnym dla nas czasie.  

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska.