• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

• 11 października 2024 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką: Pani Anny Zaczkowskiej, Pana Piotra Zaczkowskiego oraz Pana Sławomira Strzeszkowskiego przygotowali przepiękną akademię z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Wierszami i piosenkami podziękowali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za Ich wysiłek włożony w wychowanie dzieci i młodzieży oraz zapewnienie im odpowiednich warunków do nauki. W tym dniu gościliśmy wyjątkową osobę – Panią Urszulę Banaś, która przekazała na ręce Pani Dyrektor dla naszej szkoły certyfikat – „Bezpiecznej Placówki Oświatowej”. Na koniec Pani Dyrektor złożyła życzenia i wręczyła nagrody Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom administracyjnym.

• ZAWODY PIŁKARSKIE - "Z ORLIKA NA STADION".

• Dnia 4 października 2024 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach piłkarskich „Z orlika na stadion”, gdzie zdobyli III miejsce. Serdecznie gratulujemy Panu Hubertowi i jego drużynie!

• AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA.

• 4 października 2024 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli wzięli udział w Akcji Sprzątanie Świata, "której celem jest edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się negatywny wpływ na środowisko". Wszyscy uczestnicy akcji z ochotą zabrali się do pracy i bardzo szybko napełnili swoje worki, które potem został odebrane przez służby komunalne. Takie działania uczą odpowiedzialności i troski za całą naszą planetę.