Lista_dzieci_przyjetych_2021-2022

Dyrektor  Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie - Przedszkole informuje, iż  sprawowanie opieki nad dziećmi

w okresie dyżuru wakacyjnego  odbywać się będzie wg poniższego harmonogramu.

HARMONOGRAM PRACY PLACÓWEK PRZEDSZKOLNYCH W OKRESIE                 01.07.2021 - 31.08.2021

TERMIN  DYŻURU

NUMER I ADRES PRZEDSZKOLA

01.07.2021 – 15.07.2021

Przedszkole nr 3 w Jędrzejowie

Tel. 41 386 22 64 ; mail: marta.smorag@onet.pl

www.przedszkole3.jedrzejow.eu

16.07.2021 – 30.07.2021

Przedszkole w Skroniowie

Skroniów 75

Tel. 41386 22 22 ;  mail:  zposkroniow@wp.pl

www.zposkroniow.edupage.org

02.08.2021-14.08.2021

Przedszkole nr 2 Bajkowa Ciuchcia  ul. 11 Listopada 113A

Tel. 41 386 23 69 ; mail : przedszkolenr2@poczta.onet.pl

www.przedszkole2.jedrzejow.eu

17.08.2021 – 31.08.2021

Przedszkole nr 1 w Jędrzejowie

ul. Mieszka I

Tel. 41 386 19 ; mail : przedszkole1.jedrzejow@gmail.com

www.przedszkole1.jedrzejow.eu

Zgłoszenia dziecka na dyżur dokonują rodzice, którzy nie mogą pogodzić aktywnej pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem. Zgłoszenia należy dokonać telefonicznie lub mailowo (wpisując w temacie DYŻUR) z trzydniowym wyprzedzeniem.

HARMONOGRAM PRACY PLACÓWEK PRZEDSZKOLNYCH

W OKRESIE 01.07.2020 - 31.08.2020

Dyzur_Wakacyjny_..P.._2020_Harmonogram.doc

KARTA ZGŁOSZENIA NA DYŻUR WAKACYJNY

do Przedszkola w Skroniowie

w terminie od 1.07.2020r do 15.07.2020r.

Karta_zgloszenia__dziecka_na_dyzur_wakacyjny_2020r_.doc

Rekrutacja  do  Przedszkola Skroniów

na  rok  szkolny  2020/2021

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 14/2020 Burmistrza Miasta Jędrzejowa z dnia 14 stycznia 2020r.

od dnia 19 lutego 2020r. do 3 marca 2020r.

rozpocznie się rekrutacja dzieci do Przedszkola Skroniów poprzez złożenie Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz  z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

W tym celu należy pobrać z Przedszkola (sala nr 1./nr 2.) lub ze strony internetowej WNIOSEK zgłoszenia dziecka do przedszkola, a po jego dokładnym wypełnieniu złożyć wraz z załącznikami w Przedszkolu w nieprzekraczalnym terminie do 3 marca 2020r.

Zarządzeniem Nr 14/2020 Burmistrza Miasta Jędrzejowa z załącznikami  oraz Uchwała Rady Miejskiej z załącznikami są dostępne na tablicy ogłoszeń w Zespole Placówek Oświatowych w Skroniowie oraz na stronie internetowej Placówki:  zposkroniow.edupage.org

Skroniów, 26.03.2020r.

Lista kandydatów przyjętych do Przedszkola Skroniów

na rok szkolny 2020/2021 w terminie postępowania rekrutacyjnego

1.         Domańska Julia

2.        Dudała Liliana

3.        Gocał Nadia

4.        Jasińska Lena

5.        Kosowska Julia

6.        Krakowska Zuzanna

7.        Madej Oliwia

8.        Pazera Hanna

9.        Waleron  Adam

10.     Wyrozumska Joanna

11.     Zaczkowska Antonina

Komisja Rekrutacyjna:

Marzena Dawidowska

Stanisława Dulewicz

Wioletta Bukowska

Zdzisława Witek

Rekrutacja  2019/2020 do  Przedszkola  Skroniów

Zgodnie z Zarządzeniem NR 28/2019 Burmistrza Miasta  Jędrzejowa z dnia 22 stycznia 2019r. od dnia 4 - 18 marca 2019r. rozpocznie się rekrutacja  dzieci do Przedszkola Skroniów – złożenie wniosków o przyjęcie wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę  w postępowaniu rekrutacyjnym.

W tym celu należy pobrać z Przedszkola lub ze strony internetowej WNIOSEK zgłoszenia dziecka, a po jego dokładnym wypełnieniu złożyć wraz z załącznikami w Przedszkolu, w nieprzekraczalnym terminie do 18 marca 2019r.

Zarządzenie Burmistrza Jędrzejowa oraz Uchwała Rady Miejskiej w Jędrzejowie z załącznikami są dostępne na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej  zposkroniow.edupage.org  Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie.

Dyrektor ZPO w Skroniowie

Jolanta Wójcik

REKRUTACJA 2018/2019 DO PRZEDSZKOLA SKRONIÓW

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Jędrzejowa od nia 5 marca 2018r. do 19 marca 2018r.

rozpocznie się rekrutacja do pzedszkola Skroniów.

w tym celu należy pobrać z Przedszkola lu strony internetowej szkoły (zakładka egulamin rekrutacji)

WNIOSEK zgłoszenia dziecka, a po jego dokładnym wypełnieniu złożyć wraz z załącznikami w Przedszkolu w nieprzekraczalnym terminie do 19.03.2018 roku.

Harmonogram spotkań informacyjnych dla NAUCZYCIELI I RODZICÓW

– reforma edukacji

Panie, Panowie
          Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice

Szanowni Państwo,

w związku z wdrażaniem reformy edukacji w dniach 20.02.2017 r. – 9.03.2017 r. odbędą się spotkania dla nauczycieli oraz rodziców uczniów świętokrzyskich szkół/placówek.

Podczas spotkań zostaną omówione tematy związane z wejściem w życie ustaw z dnia 14 grudnia 2016 – Prawo oświatowe oraz Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe i wynikające z nich zadania dla organów prowadzących, nadzoru pedagogicznego, dyrektorów szkół i nauczycieli. Ponadto przedstawione zostaną informacje na temat nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego.

W powiecie jędrzejowskim spotkania:

- dla NAUCZYCIELI rozpoczynają się o godzinie 14.00. Przy każdym z terminów spotkań znajduje się link do rejestracji dla nauczycieli.

- dla RODZICÓW rozpoczynają się o godzinie 16.00. Rodzice chcący wziąć udział w spotkaniach nie rejestrują się poprzez stronę internetową. Listy obecności będą dostępne na miejscu.

Harmonogram spotkań dla nauczycieli i rodziców

Nauczyciele - 2 marca 2017 r. godz. 14.00

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie ul. 11-go Listopada 37