Rekrutacja  2019/2020 do  Przedszkola  Skroniów

Zgodnie z Zarządzeniem NR 28/2019 Burmistrza Miasta  Jędrzejowa z dnia 22 stycznia 2019r. od dnia 4 - 18 marca 2019r. rozpocznie się rekrutacja  dzieci do Przedszkola Skroniów – złożenie wniosków o przyjęcie wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę  w postępowaniu rekrutacyjnym.

W tym celu należy pobrać z Przedszkola lub ze strony internetowej WNIOSEK zgłoszenia dziecka, a po jego dokładnym wypełnieniu złożyć wraz z załącznikami w Przedszkolu, w nieprzekraczalnym terminie do 18 marca 2019r.

Zarządzenie Burmistrza Jędrzejowa oraz Uchwała Rady Miejskiej w Jędrzejowie z załącznikami są dostępne na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej  zposkroniow.edupage.org  Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie.

Dyrektor ZPO w Skroniowie

Jolanta Wójcik

REKRUTACJA 2018/2019 DO PRZEDSZKOLA SKRONIÓW

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Jędrzejowa od nia 5 marca 2018r. do 19 marca 2018r.

rozpocznie się rekrutacja do pzedszkola Skroniów.

w tym celu należy pobrać z Przedszkola lu strony internetowej szkoły (zakładka egulamin rekrutacji)

WNIOSEK zgłoszenia dziecka, a po jego dokładnym wypełnieniu złożyć wraz z załącznikami w Przedszkolu w nieprzekraczalnym terminie do 19.03.2018 roku.

Harmonogram spotkań informacyjnych dla NAUCZYCIELI I RODZICÓW

– reforma edukacji

Panie, Panowie
          Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice

Szanowni Państwo,

w związku z wdrażaniem reformy edukacji w dniach 20.02.2017 r. – 9.03.2017 r. odbędą się spotkania dla nauczycieli oraz rodziców uczniów świętokrzyskich szkół/placówek.

Podczas spotkań zostaną omówione tematy związane z wejściem w życie ustaw z dnia 14 grudnia 2016 – Prawo oświatowe oraz Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe i wynikające z nich zadania dla organów prowadzących, nadzoru pedagogicznego, dyrektorów szkół i nauczycieli. Ponadto przedstawione zostaną informacje na temat nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego.

W powiecie jędrzejowskim spotkania:

- dla NAUCZYCIELI rozpoczynają się o godzinie 14.00. Przy każdym z terminów spotkań znajduje się link do rejestracji dla nauczycieli.

- dla RODZICÓW rozpoczynają się o godzinie 16.00. Rodzice chcący wziąć udział w spotkaniach nie rejestrują się poprzez stronę internetową. Listy obecności będą dostępne na miejscu.

Harmonogram spotkań dla nauczycieli i rodziców

Nauczyciele - 2 marca 2017 r. godz. 14.00

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie ul. 11-go Listopada 37