• WARSZTATY SZYCIA.

• Dnia 24.04.2024 roku uczniowie klas V i VI uczestniczyli w warsztatach szycia. Pod kierunkiem Pań: Ani i Sylwii samodzielnie uszyli swoją flagę Polski z kawałków materiałów. Uczniowie z dużym zaangażowaniem podjęli się wykonania zadania, przy okazji zdobywając umiejętności szycia ręcznego.

Opracowała: p. Sylwia Kisiel

• POMOC DLA PANI MONIKI.

• Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w zbiórkę dobroczynną dla Olafa Bolwińskiego oraz Pani Moniki Jakubanis-Czuby. Udało się nam zebrać 3090 złotych. Zbiórka na leczenie Olafa Bolwińskkiego została zakończona w dniu trwania kiermaszu, dlatego decyzją Pani Dyrektor oraz opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariatu „Iskierka Nadziei” w Skroniowie cała kwota została przekazana na leczenie Pani Moniki. Cieszymy się z tego, że na nasz apel odpowiedziało tylu Wspaniałych Ludzi Dobrego Serca.          Bardzo dziękujemy!

• SPOTKANIE Z POLICJĄ -"BEZPIECZEŃSTWO W SIECI".

• Dnia 17.04.2024r. na zaproszenie Pani Ewy Bieniek do Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie przybyli przedstawiciele Policji, którzy przygotowali dla uczniów prelekcję na temat bezpieczeństwa w sieci. Uświadomili słuchaczom, jakie kary czekają osoby, które obrażają i wyśmiewają innych. Funkcjonariusze podkreślili, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Mamy nadzieję, że informacje przekazane uczniom na długo pozostaną w ich pamięci.

• KONKURS PLASTYCZNY - "ZWIERZĄTKO Z KOLOROWEJ SKARPETKI".

• Dnia 10.04.2024 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt.: „Zwierzątko z kolorowej skarpetki”, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Głównym celem i założeniem konkursu było uświadomienie potrzeby tolerancji i szacunku wobec  osób z zespołem Downa. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Opracowała: Sylwia Kisiel.