• ROK SZKOLNY 2020/2021

SPOTKANIE NA BOISKU SZKOLNYM – Pogoda bez deszczu

Dowóz   7.10 – z Brynicy Suchej do szkoły

7.10 – z Łączyna do szkoły

-  8.00  – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 na boisku szkolnym z zachowaniem ogólnie przyjętych  zasad bezpieczeństwa (utrzymanie zalecanej odległości 1,5m, jeżeli nie będzie takiej możliwości prosimy o założenie maseczek).

-   8.15 – Spotkanie uczniów z wychowawcami (nadal na boisku szkolnym).

-   8.40 – Odwozy: Brynica Sucha,  Łączyn

UWAGA! Zmiana zasad dowożenia dzieci do szkoły.

Od 1.09.2020r. dzieci dowożone muszą wykupić bilety miesięczne. Dzieci uprawnione do dowozów tj. zamieszkałe powyżej 3 km - z zerówki i  klas I – IV

oraz  zamieszkałe powyżej 4 km – z klas V – VIII, będą miały bilety refundowane przez Gminę Jędrzejów.  Pozostali uczniowie jeśli chcą jeździć tym autobusem wykupują bilety na własny koszt.

Od 1 września 2020r.  odjazdy autobusu będą w godzinach:

7.00 – z Książe Skroniowa do szkoły

7.10 – z Brynicy Suchej do szkoły

7.10 – z Łączyna do szkoły

Odwozy po zajęciach:

13.30  i  14.50 – do Książe Skroniowa

13.30  i  14.50 – do Brynicy Suchej

12.55  i  14.45 – do Łączyna

W   PRZYPADKU   DESZCZU

-  8.00 - Spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych według harmonogramu z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa (dezynfekcja rąk, dystans, maseczki)

UWAGA!

Z uwagi na występującą sytuację epidemiologiczną bardzo prosimy, aby do budynku szkoły wchodzili tylko uczniowie.

Wyjątek  oddziały przedszkolne i klasa I. Dziecku może towarzyszyć tylko jeden rodzic/opiekun. Wszystkich wchodzących obowiązuje stosowanie ogólnie przyjętych zasad bezpieczeństwa (dezynfekcja rąk, dystans, maseczki).

Dzieci przedszkolne od 1 września  wchodzą do budynku tylko i wyłącznie głównym wejściem (nie przez szatnię).

Rodzice uczniów klas I - VIII zainteresowani zapewnieniem dziecku opieki świetlicowej  i/lub zgłoszeniem na obiady proszę pobrać dokumenty od osób dyżurujących na parterze szkoły przy wejściu głównym od godz. 7.50 – 9.30.

Od dnia 2 września 2020r. uczniowie klas I – VIII będą przebywać w stałych klasach (wymienionych w harmonogramie). Zmiana nastąpi tylko na zajęcia informatyki i wychowania fizycznego.

Przerwy w klasach I – III ogłasza wychowawca/nauczyciel i będą się one odbywały rotacyjnie podczas zajęć klas starszych.

Uczniowie klas starszych będą wychodzili na przerwy na ustalone dźwięki dzwonka, z podziałem na klasy.

Rodzice proszeni są o obserwowanie zdrowia swoich dzieci. Proszę wysyłać do przedszkola i szkoły tylko dzieci zdrowe.

Prosimy Państwa o szczególną odpowiedzialność w tym zakresie dla dobra Państwa dzieci, ich koleżanek i kolegów, ich rodzin oraz wszystkich pracowników szkoły.

Prosimy Rodziców o bezzwłoczne uaktualnienie numerów telefonów kontaktowych u wychowawcy dziecka.

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie

Jolanta Wójcik