18 czerwca uczestniczyliśmy w uroczystej gali Szkolnej Akcji Oszczędzania organizowanej przez Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie. Z ogromną radością informujemy, że nasi uczniowie znaleźli się w gronie najlepszych!
Oto nasi bohaterowie dnia:
Milena Nowakowska (klasa III) – laureatka konkursu oszczędzania!
Julia Sowińska (klasa V) i Natalia Sowińska (klasa III) – wyróżnione w konkursie!
Alicja Gocał i Maja Bentkowska – zdobywczynie stypendiów za najwyższą średnią ocen oraz posiadanie konta młodzieżowego! Serdecznie gratulujemy całej nagrodzonej piątce. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy kolejnych sukcesów! Szczególne podziękowania kierujemy również do pani Joanny Belickiej – szkolnego opiekuna i koordynatora Szkolnej Akcji Oszczędzania. Dzięki jej zaangażowaniu, systematycznej pracy oraz motywowaniu uczniów do rozwijania dobrych nawyków związanych z oszczędzaniem program od lat cieszy się w naszej szkole dużym zainteresowaniem i przynosi wspaniałe efekty. Dziękujemy za troskę, wsparcie oraz serce wkładane w realizację tej wartościowej inicjatywy.
