• ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU.

     • 21 września uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Pani Anna Kowalska wraz z ambasadorami uśmiechu wręczyła przepiękne ordery wszystkim nauczycielom, którzy mięli za zadanie wypić łyżeczkę soku cytrynowego i uśmiechnąć się. Zadanie wcale nie było łatwe, ale Panie i Panowie sprostali wyzwaniu. Jak to dobrze, że chociaż raz w roku jest taki wyjątkowy, radosny dzień.

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska.

     • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI.

     • 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. W naszej szkole uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem! Po krótkiej pogadance odbyła się projekcja filmiku, następnie dzieci własnymi słowami opowiedziały jak ważna jest kropka w życiu codziennym. Odbyły się zajęcia plastyczne i uczniowie przygotowali własnoręczne opaski i pokolorowali otrzymane obrazki. Na zakończenie wszystkich zabaw zaprosiłyśmy dzieci do małej sesji zdjęciowej z ramką w kropki. Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć brania w niej udziału, niektórzy nawet kilkakrotnie! I to już koniec tegorocznego Święta Kropki, ale za rok znów świętujemy!

      Opracowała: Irena Kowalska-Patyna

     • AKCJA#BIEGFAIRPLAY

     • 13 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji #BiegFairPlay, której celem jest promocja przepisowego sportowego zachowania wśród dzieci i młodzieży. Korzystając z pięknej pogody klasy I-VIII pod opieką nauczycieli wysłuchali wykładu na temat zasad fair play. Potem wykonali krótką rozgrzewkę, którą przygotowała Pani Daria Olesińska. Na znak dany przez Pana Huberta Walerona, rozpoczęto bieg. Wszyscy jego uczestnicy w bardzo dobrych humorach szcześliwie dotarli do mety.

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska.

     • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023.

     • 1 września uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2022/2023 udziałem we Mszy Świętej w Kościele pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbego. Ksiądz Proboszcz polecił opiece Matce Bożej całe Grono Pedagogiczne, uczniów, ich rodziców oraz dziadków. Życzył wszystkim zebranym zdrowia oraz Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień nowego roku. Potem wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie Pani Dyrektor powitała wychowanków naszej szkoły, ogłosiła wychowawców poszczególnych klas oraz życzyła wszystkim zdrowego i bezpiecznego roku szkolnego.

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska.