• LISTA UZUPEŁNIAJĄCA KANDYDATÓW DO PRZEDSZKOLA.

Skroniów 25.03. 2022 r.

Lista  kandydatów  przyjętych  do   Przedszkola  w  Skroniowie

w  terminie  uzupełniającym  na  rok  szkolny  2022 / 2023.

Rok  urodzenia  2019

1. Siekacz  Kacper.
            2. Wyrozumska  Iga.
            3. Sutowicz  Oliwier.

Rok  urodzenia  2020

1. Struski  Dawid.

Marzena  Dawidowska

• PANI WIOSNA W NASZEJ SZKOLE.

• W dniach 21 i 22 marca w naszej szkole uroczyście przywitaliśmy Panią Wiosnę. Z tej okazji wszyscy uczniowie smażyli chleb, kiełbaski i pianki na ognisku. Tradycyjnie pożegnaliśmy zimę, podpalając Marzannę. Pogoda była wymarzona do odpoczynku na świeżym powietrzu. W następnym dniu uczniowie kl. VIII zorganizowali Dzień bez plecaka. Nasi wychowankowie zaprezentowali przeróżne pojemniki na książki i przybory szkolne. Autorzy najciekawszych z nich zostali nagrodzeni słodyczami. Jednak najwięcej emocji wzbudziły wybory Miss i Mistera Wiosny. Uczniowie kl. I-VIII zaprezentowali cudowne kreacje wiosenne. Jury w składzie: P. Dyrektor – Jolanta Wójcik, P. Anna Zaczkowska, P. Anna Bukowiec przyznało tytuły i korony dla:

- Kingi Świerczewskiej,

- Marii Kot,

- Anny Tatarowskiej,

- Zofii Jamorskiej,

- Fabiana Nawrota,

- Mai Kowalskiej,

- Oliwii Lato,

- Olgi Wilczyńskiej.

Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością, dokładnością wykonania oraz trafnością wyboru materiałów i kolorystyki.  Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

• POMOC DLA UKRAINY.

• Nasza szkoła solidaryzując się z mieszkańcami Ukrainy zorganizowała zbiórkę żywności, zabawek oraz najważniejszych środków higienicznych. Zostaliśmy zasypani darami od rodzin naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, którzy po raz kolejny pokazali, że los niewinnych i cierpiących ludzi nie jest im obojętny. Wszystkie podarunki zostały posegregowane i przekazane do odpowiednich punktów. W imieniu mieszkańców Ukrainy z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom.

• LISTA UZUPEŁNIAJĄCA KANDYDATÓW DO PRZEDSZKOLA.

Skroniów 21. 03. 2022 r.

Lista  kandydatów  zakwalifikowanych  do  Przedszkola  w  Skroniowie

w  terminie  uzupełniającym  na  rok  szkolny  2022 / 2023.

Rok urodzenia 2019

1. Siekacz Kacper.
              2. Sutowicz Oliwier.
              3. Wyrozumska Iga.

Rok urodzenia 2020

1. Struski Dawid.

Marzena Dawidowska

• DZIEŃ KOBIET.

• Dnia 8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Uczniowie złożyli piękne życzenia i wręczyli swoim nauczycielkom śliczne kwiaty oraz słodkie upominki. Nie zapomnieli również o swoich młodszych koleżankach z klas i grup przedszkolnych. Z tej okazji Samorząd Szkolny przygotował różne konkursy, quizy, żartobliwe anegdoty, które podkreślały rolę kobiet we współczesnym świecie. Było mnóstwo śmiechu i zabawy.

• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA W SKRONIOWIE.

Rekrutacja  do  Przedszkola  Skroniów

na  rok  szkolny  2022 / 2023

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 11 / 2022 Burmistrza Miasta Jędrzejowa

z dnia 5 stycznia 2022 r.

od dnia 7 marca 2022 r.  do 11 marca 2022 r.

rozpocznie się rekrutacja dzieci do Przedszkola Skroniów  w terminie uzupelniającym, poprzez złożenie WNIOSKU  o przyjęcie dziecka  do przedszkola

wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków

i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

W tym celu należy pobrać z Przedszkola ( sala nr . 2 parter ) lub  ze strony

internetowej WNIOSEK zgłoszenia dziecka do przedszkola,  a po  jego dokładnym

wypełnieniu złożyć wraz z załącznikami w  Przedszkolu w treminie do

11 marca 2022 roku.

Zarządzenie Nr. 11 / 2022  Burmistrza Miasta  Jędrzejowa z zalącznikami oraz

Uchwała  Rady  Miejskiej z załącznikami są dostępne na tablicy ogłoszeń

w  Zespole  Placówek  Oświatowych  w  Skroniowie  oraz  na  stronie

internetowej  Placówki : zposkroniow. edupage. org

• LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA W SKRONIOWIE NA ROK SZKOLNY 2022/2023.

Skroniów dn. 04.03.2022 r.

Lista kandydatów przyjętych do Przedszkola w Skroniowie

na rok szkolny 2022/2023.

Rok urodzenia 2016

1. Strzeszkowska Julia.