• DRODZY RODZICE

     • WSZYSTKIE NIEZBĘDNE DOKUMENTY DOTYCZĄCE REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA I KLASY 1 ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE PRZEDSZKOLE -  REKRUTACJA

     • BAL KARNAWAŁOWY.

     • 14 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Przedszkolaki z grup: „Żabki” i „Biedronki” tańczyły przy skocznej i wesołej muzyce. Na parkiecie wirowały cudowne i kolorowe kreacje: rycerzy, policjantów, książąt, księżniczek, tancerek, Indian, wróżek, piratów, żołnierzy. Oprócz pląsów tanecznych w kole, w parach i małych grupach przy ulubionej muzyce, nie zabrakło też zabawy maluchów z balonikami. W przerwie dzieci wzięły udział w sesji zdjęciowej oraz zasiadły do przepysznego poczęstunku przygotowanego specjalnie na tę okazję przez ich rodziców. Pomimo zmęczenia i obolałych nóg na wszystkich buziach gościły uśmiech i radość.

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska.

     • ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI.

     • 6 stycznia obchodziliśmy Objawienie Pańskie zwane Świętem Trzech Króli. W tym dniu w kościołach świecona jest kreda, którą na drzwiach swoich domów piszemy litery C+ M+ B (Niech Chrystus błogosławi temu domowi) lub K+ M+ B (skrót od imion Mędrców: Kacper, Melchior i Baltazar). W Kościele pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Skroniowie w uroczystej Mszy Świętej wzięli udział nasi uczniowie, ubrani w przepiękne stroje Mędrców ze Wschodu, którzy przybyli do Betlejem, aby oddać pokłon Bożej Dziecinie.

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska i p. Martyna Świerczewska.

     • KONKURS - "NAJPIĘKNIEJSZA BOŻONARODZENIOWA GAZETKA KLASOWA".

     • Uczniowie klas I-VIII Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie wzięli udział w konkursie na „Najpiękniejszą bożonarodzeniową gazetkę klasową”, który przygotowały panie Ewa Wydrych i Katarzyna Nowakowska. Ocenie podlegały: oryginalny pomysł, dobór materiałów, zgodność z tematem oraz estetyka i samodzielność wykonania. Profesjonalne jury po burzliwych naradach przyznało trzy pierwsze miejsca dla klas: II, V, VIIa. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych konkursach.

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska.

     • KONKURS - "KARTKA ŚWIĄTECZNA".

     • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie pt.: „Kartka świąteczna”, organizowanym przez panie: Annę Bukowiec, Halinę Sutowicz i Katarzynę Nowakowską. Uczestnicy mięli za zadanie wykonać w dowolnej technice kartkę świąteczną o wymiarach A4. Jury jednomyślnie przyznało następujące miejsca:  I – Zofia Kasza  i Antoni Kasza, II – Kamila Kruk, III- Jakub Kosek. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska.