• SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM POLICJI

     • 12 września 2019 roku oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie asp. szt. Michał Kowalczyk odwiedził uczniów kl. I-III oraz IV-VIII.

      Dla najmłodszych nasz gość przygotował ciekawe zagadki o przepisach ruchu drogowego, z rozwiązaniem których dzieci nie miały żadnych problemów. Pan Michał był pod wrażeniem wiedzy jaką zaprezentowali wychowankowie ZPO w Skroniowie i dlatego w nagrodę obdarował ich słodkimi lizakami.

      W klasach IV-VIII policjant poruszył temat dopalaczy oraz cyberprzemocy. Zwrócił szczególną uwagę na skutki zażywania niebezpiecznych substancji oraz przemocy internetowej. Mamy nadzieję, że słowa rzecznika prasowego na długo pozostaną w pamięci naszej młodzieży.

       

      Opracowała : Katarzyna Nowakowska

     • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

     • 2 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/2020. Pewnie wielu uczniów z żalem żegnało wakacje, bo jak zawsze trwały za krótko, ale mamy nadzieję, że znalazła się przynajmniej garstka takich, którzy do szkoły powrócili z radością choćby dlatego, by spotkać swoich kolegów i koleżanki.

      Najpierw wszyscy wzięli udział we Mszy Świętej, którą odprawił ks. Jerzy Słupik.

      Po powrocie do szkoły P. Dyrektor serdecznie powitała wszystkich zebranych gości, nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Przedstawiła także wychowawców poszczególnych klas, życząc Gronu Pedagogicznemu, dzieciom i młodzieży wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym oraz radości z realizacji małych i dużych planów.

       

      Opracowała: Katarzyna Nowakowska