• 21 MARCA

• ​​​​​​​21 MARCA

PROGRAM ZAJĘĆ W SZKOLE

Z OKAZJI PIERWSZEGO DNIA WIOSNY.

• PIERWSZE 2 GODZINY LEKCYJNE PROWADZĄ UCZNIOWIE KL. 8
            •  KARAOKE , MUSIC QUIZ, ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW- KORYTARZ GŁÓWNY-PARTER
            •  PRZEMARSZ WIOSENNYM KOROWODEM, SPALENIE MARZANNY, PIECZENIE KIELBASEK PRZY OGNISKU( PRZY SPRZYJAJĄCYCH WARUNKACH POGODOWYCH)
            • PROJEKCJA FILMU

PONADTO UCZNIOWIE KAŻDEJ KLASY UBIERAJĄ SIĘ W KOLORY WIOSNY- - W TYM ROKU KRÓLUJE ZIELONY I ŻÓŁTY  J

MIŁEJ ZABAWY!

KONKURSY DLA KLAS

- DEKORACJA WIOSENNA DRZWI I OKIEN SAL LEKCYJNYCH  ( DO 20 MARCA)

- PRACA PLASTYCZNA O TEMATYCE WIOSENEJ TECHNIKA DOWOLNA (DO 20 MARCA)

- UBIÓR UCZNIÓW W KOLORACH ZIELONYM I ŻÓŁTTYM W DNIU 21 III

- WIOSENNE NAKRYCIE GŁOWY ( 1 PRZEDSTAWICIEL Z KLASY)

- KARAOKE(  SOLO, DUET LUB TRIO Z KAŻDEJ KLASY)

- MUSIC QUIZ ( 1 PRZEDSTAWICIEL Z KAŻDEJ KLASY)

Za każde działanie jury będzie przyznawało punkty na konto klasy.

• KONKURS CZYTELNICZY

• Dnia 19.02.2019 roku ogłoszono wyniki konkursu czytelniczego pt.: „Pinokio-historia małego pajacyka” przygotowanego przez p. Katarzynę Nowakowską i p. Włodzimierza Walczyńskiego.

W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie kl. IVa i IVb. Poziom wiedzy uczestników był tak duży, że aby wyłonić trójkę zwycięzców potrzebne były aż dwie dogrywki. Miejsce I zajęła Zuzanna Skiba, miejsce II - Zuzanna Majcher, a miejsce III - Wiktor Krzysztofik.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Organizatorzy składają wszystkim laureatom serdeczne gratulacje i zachęcają do udziału w następnych konkursach.

Opracowała: Katarzyna Nowakowska