• Szkolne Jasełka

• 20 grudnia 2018r. w Zespole Placówek Oświatowych w Skroniowie odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Starosta Jędrzejowa – P. Paweł Faryna, Wicestarosta – P. Maria Barańska oraz Radny- P. Grzegorz Kuśmierz.

Uczniowie pod opieką p. Stanisławy Dulewicz i Anny Bukowiec przygotowali przepiękne przedstawienie, które wprowadziło wszystkich widzów w świąteczny nastrój. Dzieci zachwyciły nas swoją grą aktorską oraz barwnymi, ślicznymi kostiumami.

Wielką niespodzianką okazał się występ chóru składającego się z rodziców, uczniów naszej szkoły, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Ich profesjonalne wykonanie dwóch pastorałek wzbudziło podziw, ogromne wzruszenie i aplauz wśród widowni. Po raz kolejny wszyscy biorący udział w tak pięknej uroczystości udowodnili, że są jedną wielką rodziną. Atmosfera panująca w tym szczególnym dniu była pełna radości, miłości i życzliwości z powodu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

Opracowała: Katarzyna Nowakowska