• UROCZYTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024.

Dzisiejszy dzień był najbardziej wyczekiwanym dniem spośród wszystkich w roku szkolnym 2023/2024. Zanim uczniowie udali się na zasłużony letni wypoczynek, odebrali świadectwa, dyplomy i nagrody. Serdeczne podziekowania złożono na ręce rodziców, którzy szczególnie angażowali się w życie naszej szkoły. Po części artystycznej w wykonaniu klas I-III, Pani Dyrektor życzyła wszystkim zgromadzonym zdrowych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

• MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO.

Dnia 20 czerwca o godzinie 8.15 Pani Dyrektor, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej w Kościele pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Skroniowie. Wszyscy zgromadzeni dziękowali Panu Bogu za miniony rok szkolny i modlili się w intencji dzieci oraz młodzieży udających się na zasłużony wakacyjny odpoczynek. Ksiądz proboszcz Jerzy Słupik życzył wszystkim zgromadzonym zdrowych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

• SPOTKANIE Z POLICJĄ.

Dnia 19 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszem Policji na temat bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Dzieci były pytane o to, jak należy prawidłowo poruszać sie na drodze, jak zachować się w przypadku zgubienia w nowym miejscu oraz jak zabezpieczyć dom na czas wyjazdu wakacyjnego. Na koniec Pan Policjant życzył wszystkim zgromadzonym zdrowych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

• Drogi Uczniu, Drogi Rodzicu,
      w trosce o nasze  bezpieczeństwo
      przeczytaj i zapamiętaj
      !