• liczba odwiedzin: 384081

• ZABAWA ANDRZEJKOWA.

25 listopada w grupie „Pszczółek” i „Biedronek” zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki. Piękna i tajemnicza dekoracja na Sali gimnastycznej sprawiły, ze przedszkolaki przeniosły się w krainę czarów i wróżb. Był to dzień, w którym najmłodsi mogli poznać swoją przyszłość. Nie mogło zabraknąć tradycyjnego ustawiania bucików oraz przekłuwania serduszek z imionami przyszłych mężów i żon. Po wspólnych tańcach przyszedł czas na słodki poczęstunek, na którym królowały kolorowe galaretki. Andrzejki w naszym przedszkolu były niezwykle udane.

• AKCJA - "PRZYNIEŚ MISIA".

Dnia 21 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych w ramach akcji „Przynieś Misia dla chorych dzieci”, udały się do Fundacji Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei”. Celem wyjazdu było przekazanie pluszowych maskotek i zabawek dla chorych dzieci z oddziału onkologii w Kielcach. Dary zostały zebrane dzięki dobremu sercu uczniów klas I-VIII oraz dzieci z grupy „Pszczółek” i „Biedronek”. Dzieci miały okazję przytulić się do Miśka Zdziśka oraz wręczyć mu kartkę z życzeniami z okazji Dnia Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada.

• WIZYTA W STRAŻY POŻARNEJ.

3 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się do Państwowej Straży Pożarnej w Jędrzejowie. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały o tajnikach zawodu zawodu strażaka, zapoznały się ze sprzętem gaśniczym oraz z zasadami bezpiecznego zachowania się w sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu. Dzieci miały również możliwość odegrania scenki - jak zachować się, gdy w domu pojawi się pożar. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się quad, do którego szybko ustawiła się kolejka chętnych, by móc choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak, na zakończenie spotkania dzieci wręczyły strażakom kartkę z życzeniami i podziękowały za miło spędzony czas. Dla wszystkich to był bardzo ciekawy dzień.

• Partnerzy

• EduPage
    • Drogi Uczniu, Drogi Rodzicu,
      w trosce o nasze  bezpieczeństwo