• liczba odwiedzin: 325433
  • Aktualności

     • WITAMY W NASZYM PRZEDSZKOLU!

      Najbardziej rozpoczęcie nowego roku szkolnego przeżywają najmłodsi uczniowie. W naszym przedszkolu pojawiły się nowe dzieci, które poznały nowe Panie, swoich kolegów i koleżanki. Bardzo szybko i bez żadnych kłopotów zaklimatyzowały się w nowej kolorowej sali oraz wśród swoich rówieśników. Grupa I "Pszczółki" pod czujnym "okiem" swojej wychowawczyni - p. Marzeny Dawidowskiej już od pierwszego dnia pięknie i beztrosko się bawiła. Dzieci szybko zapomniały o pierwszym rozstaniu z rodzicami. Korzystając z pięknej pogody przedszkolaki rozpoczęły zabawę na świeżym powietrzu. Humory wszystkim dopisywały i radości nie było końca.

     • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022.

      Dnia 1 września uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Skroniowie rozpoczęli nowy rok szkolny biorąc udział we Mszy Świętej w Kościele Św. Maksymiliana Marii Kolbego. Ksiądz proboszcz życzył wszystkim: pani Dyrektor, nauczycielom, uczniom i ich rodzicom Opieki Bożej na czas pracy i nauki. Po powrocie do szkoły odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych, jednak ze względu na istniejące obostrzenia sanitarne odbyła się tylko w obecności jednego z rodziców, pani Dyrektor Jolanty Wójcik oraz wychowawczyni klasy pierwszej p.Teresy Fendrych i p. Agaty Balik-nauczyciela wspomagającego. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie na sztandar szkoły, a aktu pasowania dokonała pani Dyrektor, dużym kolorowym ołówkiem. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej. Na koniec najmłodsi otrzymali upomink

     • NARODOWE CZYTANIE

      Narodowe_Czytanie.pdf

      WOJEWODA ŚWIĘTOKRZYSKI Kielce, dnia 03-09-2021

      Szanowni Państwo, PREZYDENCI MIAST/STAROSTOWIE/ BURMISTRZOWIE/WÓJTOWIE GMIN Województwa Świętokrzyskiego Popularyzacja sztuki i kultury polskiej to jedno z najcenniejszych działań dla całego narodu. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką zainicjowali jubileuszową X edycji akcji Narodowego Czytania.

     • POŻEGNANIE PANI ZDZISŁAWY WITEK.

      25 czerwca pożegnaliśmy naszą koleżankę – Panią Zdzisławę Witek, która odeszła na emeryturę. Z tej okazji Pani Dyrektor – Jolanta Wójcik wręczyła wychowawczyni kl. I Nagrodę Dyrektora oraz świadectwo z czerwonym paskiem ukończenia naszej szkoły. Nauczyciele obdarowali Panią Zdzisławę wymarzonym prezentem oraz pięknym bukietem kwiatów. Pani Dyrektor, Pani Lidia Osińska oraz Grono Pedagogiczne życzyło naszej koleżance dużo zdrowia, rozwijania swoich pasji i zainteresowań oraz realizacji wszystkich marzeń. W takich chwilach ciężko było powstrzymać łzy smutku i wzruszenia. Mamy nadzieję, że Pani Dzidzia o nas nie zapomni i będzie często odwiedzać naszą szkołę.

  • Partnerzy

   • EduPage
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Godziny dzwonków

   Wtorek 28.09.2021
  • Galeria zdjęć

    brak danych