• CO U NAS SŁYCHAĆ

• Pod opieką Pana H. Walerona uczniowie kl. IV w składzie: J. ŁUSZCZEK, J. MACIĄG, W. MISZCZYK, K. KAŁKA, K. KARKOCHA, T. MALMUR, B. BUDZIŃSKI i I. FIUTEK w dn. 25.04.2018 r. wzięli udział w rozgrywkach sportowych w Szkole Podstawowej w Imielnie. Nasi uczniowie w meczu piłki ręcznej zdobyli II miejsce.  Składamy zwycięzcom  g r a t u l a c j e, a opiekunowi podziękowanie, który tak się wyraził o swoich małych sportowcach : ,, To bardzo dobry skład drużyny, który weźmie udział 7 maja br. w rozgrywkach piłki ręcznej na terenie gminy Oksa.

Opracował: W.Włodzimierz

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE KLAS 4,5,6 W KATEGORII DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

DZIEWCZYNY ZDOBYŁY 4 MIEJSCE, CHŁOPCY ZOSTALI ZDYSKWALIFIKOWANI

MEETING LEKKOATLETYCZNY - ZAJĘLIŚMY 6 MIEJSCE